• Orjinal Biber Hapı Nasıl Anlaşılır?Maalesef popüler bir zayıflama ürün olan biber hapı da sahte üretimleri mevcut. Bu sahte üretimler neticesinde insan sağlığına zarar vermenin yanı sıra, Tüketicilerin paralarını çöpe atmış gibi olmalarına sebep oluyor.

  Orjinal biber hapı nedir? nasıl anlaşılır? Bu konuda yazımızı okumaya devam edin.

  Orjinal biber hapı içeriğinde bulunan sibutramin, yağ yakımı ve metabolizmayı hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. Temel olarak kilo vermenize yardımcı olan madde sibutramindir. Sibutramin yağ yakımı yapar ve neticesinde ağız kuruluğu ve iştahsızlık yapar. Kullandığınız üründe ağız kuruluğu ve iştah kaybı hissetmiyorsanız eğer maalesef sahte ürün satın almışsınız demektir. Kullandıktan sonra ki günlerde kilo takibi yaparsanız eğer doğru orantılı bir şekilde aktif kilo verdiğinizi fark edersiniz. Sahte biber hapı kullandığınızda ağız kuruluğu iştah kaybı yapmaz. Aksine kilo bile aldırabilir.

  Orjinal biber hapı Platin renkli blasterların içerisinde turuncu ve koyu gri/Kahverengi renkte kapsüller bulunur. Dış kutu üzerinde kabartmalı yazılar mevcuttur. Ayrıca yine kutu üzerinde hologram bulunmaktadır. Bu hologram sayesinde ürün sorgulaması yapabilirsiniz.

  Biber Hapı

  Web sitemiz üzerinden satışı yapılan ürünler %100 orjinal ve para iade garantili ürünlerdir. Aklınıza takılan her türlü soru için bizleri arayabilir ya da yorum yaparak anında destek alabilirsiniz.


  votre commentaire
 • Antidepresan Ve Biber HapıBiber hapı fazla kiloların verilmesine yardımcı olan bitkisel içeriğe sahip bir üründür. Bu ürünü düzenli ve doğru bir şekilde kullanarak aşırı kilo probleminden kurtulmak mümkün olmaktadır. Ancak ürünü kullanmadan önce kullanım talimatını okumaya özen göstermek gerekir. Çünkü biber hapı ürünü her ne kadar bitkisel içerikli bir ürün de olsa herkes için tavsiye edilebilen bir ürün değildir. Bunun için kişinin dikkat etmesi gereken birtakım durumlar söz konusudur.

  Biber Hapı Ürününü Kimler Kullanamaz?

  Biber hapı ürünü sayesinde kısa sürede aşırı kilolardan kurtulmak mümkün olduğu için birçok kilo sorunu olan insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak aşağıda sıralanmış olan maddelere göre bu ürünü herkesin kullanması tavsiye edilmemektedir.

  • 18 yaşından küçük ve 60 yaşından büyük olan kişilerin biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez.
  • Kişinin biber hapı ürününü kullanabilmesi için mutlaka sağlıklı olması gerekmektedir. Eğer kişide kalp – damar tıkanıklığı, böbrek yetmezliği, tansiyon hastalığı, karaciğer problemi gibi hastalıklar mevcutsa biber hapı kullanması tavsiye edilmez.
  • Gastrit ve ülser gibi mide hastalığı bulunan kişilerin biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez.
  • Antidepresan gibi ağır tıbbi ilaç kullanan kişilerin de herhangi bir bitkisel zayıflama ilacı kullanmamaları gerekmektedir.
  • Gebelik durumu ya da şüphesi olan ve emzirmekte olan kadınların da biber hapı kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

  Biber hapı ürününü kullanmadan önce eğer kişinin herhangi bir sağlık sorunu varsa öncelikle doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. Bu ürünü kullanırken bol su tüketimine dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde ağız kuruluğu gibi sorunların yaşanması ve geç kilo verimi gerçekleşmektedir. Bu süreçte sağlıklı ve dengeli beslenmeye de özen gösterilmesi gerekir. Ağır gıdalardan, yağlı ve işlenmiş besinlerden uzak durulması tavsiye edilir.


  votre commentaire
 • Green Tea Yeşil Çay

  Green Tea kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biri de beslenmedir. Kişi öğünlerinde sağlıklı ve faydalı besinler tercih etmeye özen göstermelidir. Aksi takdirde vücutta bulunan toksinlerin vücuttan uzaklaştırılması zorlaşacaktır. Bölgesel yağlanmanın giderek azalması için beslenme düzenine ve bol sıvı tüketmeye özen gösterilmelidir. Green Tea ürününü kullanırken spor yapmaya da özen göstermek gerekmektedir. Haftada 3 – 4 gün kadar spor ya da egzersiz yapmak yeterli olacaktır. Günde 30 – 40 dakikalık hafif tempolu yürüyüşler de tercih edilebilir. Green Tea bitkisel ürününü kullanırken sağlıklı besinler tüketmeye ve alkol almamaya özen gösterilmelidir.

  Green Tea biber hapı gün içinde 1 fincan içilebilir. Bu ürünü tüketirken bol su içmeye de özen gösterilmesi gerekmektedir. Ürünün kapsül şeklinde satılan formları da piyasada bulunmaktadır. Kapsül ürünlerin gün içinde kullanımı daha kolay olabileceği için tercih edilmektedir. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği kutu içeriğinde yer almaktadır.

  Green Tea İçeriği Nedir?

  Green Tea biber hapı bitkisel ürününü tüketmeden önce bu ürün hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır. Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kişinin herhangi bir hastalığının olmaması gerektiğidir. Bitkisel ürünlere alerjisi olanlar bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdırlar. Green Tea ürününü kullanırken spor veya egzersiz yapılması kilo vermeye destek olur. Spor yaparak vücudun daha kısa zamanda şekil almasına yardımcı olmak mümkündür. Green Tea hamilelik şüphesi olan kişilere ve emzirenlere tavsiye edilemez. Bitkisel ürünleri 18 – 80 yaş aralığında yer alan kişiler kullanabilirler.

  Green Tea içeriğinde yer alan madde yeşil çay özleridir. Bu madde vücuttaki bulunan yağların yakılmasında oldukça etkilidir. Bölgesel yağlanmanın en sık görüldüğü karın bölgesindeki fazla yağlardan kurtulmak için bu ürünün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Green Tea ürününü doğru ve düzenli kullanarak kısa zamanda kilo vermek mümkün olur. Bu bitkisel ürünü kullanırken aynı zamanda sağlıklı gıdalarla beslenmeye de özen gösterilmelidir. Green Tea ürününü kullanırken günde 2,5 litre su içmek gerekir. Bu ürünü tüketmeden önce içeriği ve ürünün kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip olmakta fayda vardır.


  votre commentaire
 • Biber Hapı İstanbul

   

   

   

   

   

   

   

  Biber Hapı Orijinali Nasıl Olmalıdır?

  Öncelikle Biber hapı kutusunu kontrol etmek gerekir. Üretim ve son kullanım tarihlerini incelendikten sonra ürünün son kullanma tarihinin geçmediğinden emin olmak gerekir. Kutu üzerinde bulunan bandrol ve barkod gözden geçirilmelidir. Bandrolün üzerinde “Nature ve Milei” yazılı olmalıdır. Biber hapı kapsülleri kahverengi ve turuncu renklerdedir. Kapsül içindeki tozun tadı acıdır. Bu sebeple rengi ve tadı farklı olan ürünlerin sahte olma ihtimali vardır. Orijinal olduğundan şüphelenilen bu tür bitkisel zayıflama ürünler mutlaka iade edilmelidir.

  Zayıflamak için oldukça etkili yöntemlerden biri olan biber hapı bitkisel içerikli olması sebebiyle günümüzde sık tercih edilen ürünlerden biridir. Çin’de geliştirilmiş olan biber hapı kullanım koşullarına uygun olarak kullanılması durumunda birçok kişinin kısa süre içinde kilo vermesine olanak tanır. Biber hapı kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır. Özellikle kalp, solunum, kas – sinir hastalıkları olan ya da düzenli olarak tıbbi ilaç kullanmakta olan kişilerin ilk olarak doktorlarına danışmalıdır. Biber hapı ürününün kullanılmaması gereken durumlar arasında hastalığı olan kişiler, ilaç kullananlar, 18 yaş altında olanlar, 60 yaş üstünde olanlar vardır. Eğer kişide bu durumlardan bir veya birkaçı varsa Biber hapı ürününü kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir. Satın alınan Biber hapı ürününün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Aksi halde ürün iade edilmelidir.

  Biber hapı kullanırken bol sıvı tüketmeyi ve sağlıklı beslenmeyi unutmamak gerekir. Bunların yanı sıra egzersiz ve spor yaparak da kilo vermeyi sağlayabilirsiniz. Böylece vücut kısa süre içerisinde şekillenir. Biber hapı günde 1 kes kahvaltılardan önce kullanılmalıdır. Kullanırken 2 bardak suyla alınmalıdır. Bu süreçte sağlıklı ve hafif gıdalar tercih edilmelidir. Alkol tüketilmemelidir.

   


  votre commentaire
 • SON YILLARIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ 

  Zayıflamak, zayıf olmak, fit gözükmek.. Cinsiyet ayrımı yapılmaksızın her insanın istediği şeylerdir. Günümüz dünyasında fizik güce dayalı işlerin artık yaygın olmaması, masa başı çalışma, gelişen teknoloji ile her işimizi internet üzerinden halletmemiz ve bunlara ek olarak fast-food tüketiminin de artması ile hemen hemen her insanın karşılaştığı bir sorun olmuştur kilo problemleri. Hem imaj olarak hem de sağlık olarak ciddi sorunlar yaratan fazla kilolarınızı kontrol altına alma zamanı geldi, siz de artık “Acaba bu yaz bikini giyebilecek miyim ?” ya da “Bu kıyafeti alıyorum ama ya kilo alırsam ?” gibi soruları bir daha aklınıza getirmeyeceksiniz, Lida Zayıflama Hapı ile kilonuzu kontrol altında tutacak, varsa fazla kilolarınızdan da sağlıklı bir şekilde kurtulacaksınız.

  Lida

  Lida’yı Tanıyalım 

  İlk üretimi 2007 senesinde gerçekleşen Lida, bugüne kadar 20 milyon adetten fazla üretilerek en başarılı ürün olduğunu kanıtladı.  Dünyanın hemen hemen her ülkesinde binlerce insan tarafından tercih edilen Lida Zayıflama Hapı, günümüzde de hala aynı şekilde, zayıflamak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. 

    

  Tarif: 350mg/30 Kapsül/Kutu
  Kullanım ve dozaj: Günlük bir kapsül, yemeklerden yarım saat önce.
  Üretici: Kunming Lingcao Bio-Technology Co., Ltd.
  Ana Firma: Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd. No.372, West Renmin Road, Kunming, Yunnan 

    

  Lida vücudunuzdaki birikmiş yağı yakmanın yanısıra, sizi tok tutarak gün içerisinde gerektiğinden fazla kalori almanızı engeller. Normal beslenme alışkanlıklarınıza devam ederek, sağlıklı ve düzenli kilo vermenizi sağlar.  

  Lida ilaç değildir, içeriğinde ki doğal bitki ekstactları aracılığı ile sizi tok tutmayı ve aynı zamanda yağ yakımını hedefleyen bir gıda takviyesidir. 


  votre commentaire