• Lida Nedir

   

   

   

   

   

   

  Lida; Çin Halk Cumhuriyeti’ nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyıllardır yetişen ve adını bu eyaletten almış 3 hücreli bir yosun türevi ihtiva eden, bu güçlü yosun türevi ve içerisindeki ek bitki ekstreleri ile etkili, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde form sağlayabilen mucize bir üründür. Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde çeşni olarak kullanılan ayrıca form ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen Yunnan Yosunu, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzak doğu ve Amerika da zayıflama preperatları arasında en çok satan ürünlerden biridir.

  * Nedir Bu Lida?

   
  Lida, başta Yunnan Yosunu olmak üzere aşşağıdaki diğer bitkilerin de ekstrelerini içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta biriken yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.
   
  • Kapsül şeklinde üretilen bu ürünün içeriği;

  1. Yunnan ( 3 hücreli yosun. )
  2. Yabani Kereviz Ekstresi
  3. Alfa Alfa Filizi ( Bir yonca bitkisi türevi. )
  4. Arum Ekstresi ( Yılan yastığı bitkisi. )
  5. Yabani enginar Ekstresi
  6. Ferusalem ( Yer elması. )
  7. Cyomopalis ( Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek ekstresi. “Tetragonoldous” )
  8. Marimu Kumbuat ( Mandalina lifi )
  9. Guarana ( Brezilya yağmur ormanları ” Maues ” bölgesinde yetişen, dinçlik sağlayan bir bitki. )

  Neden Lida?

  Lida yosun kapsülünün en can alıcı özelliği, 45 günlük bir zaman diliminde kullanan kişinin 6 – 12 kilo arası zayıflamasını sağlamasıdır. Zayıflatıcı etkisi metabolizma hareketlerinin hızına göre bu 2 değer arasında değişebilmektedir. Bunun haricinde Lida, içerisinde Yabani Enginar ve Yabani Kereviz ekstreleri de içerdiği için Karaciğer Yağlanması ve enzim düzensizlikleri için de etkili olabilmektedir. Ürünün etkili olabilmesi için tavsiye edilen dönemde sürekli ve düzenli olarak kullanılması gereklidir.
  Kullanım Şekli:
  Lida’ nın her kutusu 30 adet kapsül içermektedir ve 1 aylık kürdür.
  Hergün sabah kahvaltısından 30 dakika önce 2 bardak ılık su yardımı ile 1 adet kapsül alınır. 30 dakika sonrasında kahvaltı edilmesi şarttır. Kahvaltı edilmemesi durumunda Lida, yorgunluk ve halsizlik etkileri yaratabilir. Her gün Lida kapsülünden 1 adet tüketip, düzenli olarak kahvaltı ederseniz, ürün sizi gün içerisinde tok tutacaktır. Lida kullanan kişilere kesinlikle gün içinde 2,5 – 3 litre su tüketmeleri tavsiye edilmektedir.
  Lida, % 100 Bitkisel Besin Takviyesidir. İlaç Değildir.
  Lida Yosun Kapsülünü, ileri derecede kalp rahatsızlığı ve damar tıkanıklığı rahatsızlığı olan hastalar doktor onayı olmadan, gebelik döneminde olan ve emziren anneler / anne adayları katii surette kullanamazlar.
  alıntı

  Lida yosun kapsülü

  Lida; Çin Halk Cumhuriyeti’ nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyıllardır yetişen ve adını bu eyaletten almış 3 hücreli bir yosun türevi ihtiva eden, bu güçlü yosun türevi ve içerisindeki ek bitki ekstreleri ile etkili, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde form sağlayabilen mucize bir üründür. Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde çeşni olarak kullanılan ayrıca form ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen Yunnan Yosunu, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzak doğu ve Amerika da zayıflama preperatları arasında en çok satan ürünlerden biridir.Nedir Bu Lida? Başta Yunnan Yosunu olmak üzere aşağıdaki diğer bitkilerin de ekstrelerini içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta biriken yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

  Kapsül şeklinde üretilen bu ürünün içeriği; Yunnan ( 3 hücreli yosun. ) Yabani Kereviz Ekstresi Alfa Alfa Filizi ( Bir yonca bitkisi türevi. ) Arum Ekstresi ( Yılan yastığı bitkisi. ) Yabani enginar EkstresiFerusalem ( Yer elması. ) Cyomopalis ( Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek ekstresi. “Tetragonoldous” ) Marimu Kumbuat ( Mandalina lifi ) Guarana ( Brezilya yağmur ormanları ” Maues ” bölgesinde yetişen, dinçlik sağlayan bir bitki. ) Neden Lida? Lida yosun kapsülünün en can alıcı özelliği, 45 günlük bir zaman diliminde kullanan kişinin 6 – 12 kilo arası zayıflamasını sağlamasıdır. Zayıflatıcı etkisi metabolizma hareketlerinin hızına göre bu 2 değer arasında değişebilmektedir. Bunun haricinde Lida, içerisinde Yabani Enginar ve Yabani Kereviz ekstreleri de içerdiği için Karaciğer Yağlanması ve enzim düzensizlikleri için de etkili olabilmektedir. Ürünün etkili olabilmesi için tavsiye edilen dönemde sürekli ve düzenli olarak kullanılması gereklidir.

  Kullanım Şekli:

  Her kutusu 30 adet kapsül içermektedir ve 1 aylık kürdür.

  Her gün sabah kahvaltısından 30 dakika önce 2 bardak ılık su yardımı ile 1 adet kapsül alınır. 30 dakika sonrasında kahvaltı edilmesi şarttır. Kahvaltı edilmemesi durumunda Lida, yorgunluk ve halsizlik etkileri yaratabilir. Her gün kapsülünden 1 adet tüketip, düzenli olarak kahvaltı ederseniz, ürün sizi gün içerisinde tok tutacaktır. zayıflama hapı kullanan kişilere kesinlikle gün içinde 2,5 – 3 litre su tüketmeleri tavsiye edilmektedir.
  Ürünümüz % 100 Bitkisel Besin Takviyesidir. İlaç Değildir. Yosun Kapsülünü, ileri derecede kalp rahatsızlığı ve damar tıkanıklığı rahatsızlığı olan hastalar doktor onayı olmadan, gebelik döneminde olan ve emziren anneler / anne adayları katti surette kullanamazlar.alıntı


  votre commentaire
 • Orjinal Lida

  Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

  Lida uzun yıllardır satışı yapılan bir zayıflama ürünüdür. Popüler olması, kendisini kanıtlamış olmasından kaynaklanmaktadır. Haliyle Ürünün Sahte versiyonları da piyasa da yer alıyor. Bu yazımızda sizlere orjinal lida nasıl anlaşılır bununla ilgili bilgiler vereceğim.

  Orjinal lida temin edebilmek için öncelikle sipariş vereceğiniz internet sitesinin, Sayanın iletişim bilgileri ve gizlilik politikalarının açık olmasına dikkat ediniz. Müşteri temsilcisine aradığınızda ulaşabiliyor olmalısınız. Daimi iletişim güvenilir bir alışverişin en önemli noktalarından. Bu temel bilgiler haricinde ürün elinize ulaştığında orjinal olup olmadığını anlamak için belli başlı kriterler bulunuyor. Bunlara dikkat ederek orjinallik tanısı yapabilirsiniz.

  Dış Görünüş

  Orjinal ürün kutusu üzerinde parlak hologram bulunmaktadır. Kumming Dali damgaları ürünün birden fazla yerinde bulunmaktadır. Kutu kilitli kapak bulundurur. Kilit kapak bulunmayan ürünler sahtedir. Ürünün Kapalı kutu içerisinde olmasına kesinlikle dikkat ediniz.

  Kapsüller açık yeşil ve koyu yeşil renktedir. Ayrıca üzerinde gemi logosu ve seri numarası bulunur. Seri numara baza versiyonlarda bulunmuyor ama Gemi logosu bütün lida kapsüllerinde bulunur. Toz rengi değişiklik gösterebilir ama genelde koyu renk kıvamında bulunur.

  Kullandıktan Sonra

  Ürünü kullanmaya başladınız, ilk üç gün içerisinde bazı etkiler belirecektir. Bu etkiler kilo vermeye başladığınızı gösterir ve ürünün orjinal olduğunu garanti altına alır. İlk üç gün içerisinde ağız kuruluğu, İştah kaybı ve normalden fazla enerji hisleri ortaya çıkar.

  Ağız kuruluğu

  Lida temel olarak yağ yakımı üzerine çalışır. Yağ yakımı yapılırken vücuttan aynı zamanda su kaybı meydana gelir. Bu yüzden ağız kuruluğu ve susuzluk hissedersiniz. Lida kullandığınız gün içerisinde bol su tüketirseniz daha dengeli bir zayıflama süreci yaşarsınız.

  İştah kaybı

  Fazla kilolar ve bölgesel yağlanmanın temel sebebi gereğinden fazla gıda tüketimi ve hareketsiz yaşamdır. Bir üstte bahsettiğimiz gibi lida yağ yakımı yapıyor. Yakılan bu yağlar size enerji olarak geri dönüyor ve boşaltım sisteminden atılıyor. Lida bu enerji sayesinden iştahınızı kapatıyor ve gereğinden fazla gıda tüketmenizi engelliyor.

  Kullandıktan sonra ortaya çıkan bu etkiler ürünün orjinal olduğunu kanıtlar. Sitemizde güncel yazıları takip ederek daha bilinçli bir kilo verme süreci yaşayabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.


  votre commentaire
 • SAKARYA'nın Akyazı ilçesinde, annesiyle birlikte gittiği eczanede su şişesi kapağı yutan çocuk, eczacının müdahalesiyle kurtarıldı.

  Olay, dün Akyazı ilçesi Ömercikler Mahallesi’nde meydana geldi. Doktorun yazdığı ilaçları almak için eczaneye giren kadının oğlu, su isteyip ağlamaya başladı. İsmi öğrenilemeyen kadın, bunun üzerine bebek arabasından çıkardığı su şişesini çocuğuna verdi. Ancak küçük çocuk, yanlışlıkla şişenin kapağını yuttu. Paniğe kapılan kadın, çığlık atmaya başladı.

  Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği Başkanı olan eczane sahibi İlhan Durgut, küçük çocuğa müdahalede bulundu. İlhan Durgut, kucağına aldığı çocuğun karnına baskı uygulayıp sırtına vurdu. Çocuğun boğazına kaçan kapak çıkarken, büyük şok yaşayan anne ağlayan çocuğunu kucağına alarak sarıldı.

  Yaşanan olay, eczanenin güvenlik kameralarına yansıdı.


  votre commentaire
 • Meksika Biberi Zayıflama HapıFazla kilolar nedeni ile insanlar bu kilolardan kurtulmak için çeşitli arayışlarda bulunmaktalar. Biber hapı kısa süre içerisinde dengeli olarak kilo vermenizi sağlıyor. Uzun yıllardır satışı yapılan biber hapı, etkisi kanıtlanmış bir üründür. Aktif içeriği ve tüketicinin memnuniyeti biber hapının etkilerini açıkça göz önüne sermektedir.

  Meksika Biberi Zayıflama Hapı

  Meksika biberi Çin tıbbı ile birleşince oldukça etkili bir zayıflama hapı ortaya çıkıyor. Turunç, Citrus gibi ana vatanı Çin olan ekstratlar ile zayıflamanıza, Ödem atmanıza, yağ yakımına yardımcı oluyor. Çeşitli zayıflama haplarının günümüzde satışı yapılıyor. Fat block, macha çayı gibi bir çok zayıflama ürünü bulunuyor. Lakin kullanıcı yorumlarını incelediğimizde bunlar içerisinde bir kaç zayıflama hapı tüketiciyi memnun ediyor. Ve bunların başında biber hapı yer alıyor. Yıllardır aktif olarak satışı yapılıyor ve tüketicilerden çok olumlu yorumlar alınıyor. 2006 yılından bu zamana kadar aktif olarak biber hapı satışı yapılmaktadır. Sadece ülkemizde değil, Dünya genelinde satışı halen devam etmektedir.

  Biber Hapı ile ayda 4-12 kg arasında kilo verebilirsiniz. Bu oran metabolizma hızınıza, kronik rahatsızlıklara, yağ oranına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; Tiroit, Haşimato ve insülin direnci olan kişiler normale oranla daha az kilo vermektedirler. Lakin geri dönüşlere göre bu rahatsızlığı bulunan kişilerde ayda en az 4 kg verebilmektedir. Eğer ki zayıflama hapı kullanmayı düşünüyorsanız, Biber hapı sizin için ideal bir ürün olacaktır. Detaylı bilgi ve destek için yorum yapabilir ya da bize iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


  votre commentaire
 • Biber hapı zayıflama hapı ürününü kullanabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. Ürünü kahvaltı ve akşam yemeklerinden ortalama yarım saat önce içmek gerekir. Bu ürünü her zaman bol suyla tüketmek önerilir. Düzenli ve doğru kullanıldığında başarılı sonuç elde etmek mümkün olur. Bu ürünü güm içinde toplam 2 kere kullanmak yeterlidir. Biber hapı zayıflama hapı kullanırken aynı zamanda sağlıklı beslenmeye de dikkat ederek sonucun başarılı olmasına katkıda bulunmak mümkündür. Biber hapı zayıflama hapı tüketirken günde 2,5 – 3 litre su içilmelidir. Bol su tüketerek olası yan etkileri engellemek, böbrek hastalıklarını azaltmak ve tok hissetmek mümkündür.

  Biber hapı zayıflama hapı günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Bu ürün yardımıyla şişkinliğin atılması ve idrar yolu enfeksiyonlarından kurtulması mümkün olmaktadır. Biber hapı zayıflama hapı içerisinde bulundurduğu meyvelerin sayesinde kansere karşı da etkili olmaktadır. Antioksidan içerdiğinden dolayı kısa süre içinde kilo verilmesine yardımcı olur. Bu ürünün maksimum faydasını görmek için ürünü mutlaka düzenli şekilde kullanmak gerekmektedir.

  Biber hapı Zayıflama Hapı İçeriği Nedir?

  Biber hapı zayıflama hapı tüketecek kişilerin ağır bir sağlık sorununun olmaması gerekir. Bu konu oldukça önemlidir. Özellikle böbrek yetmezliği, kalp çarpıntısı, karaciğer hastalığı, yüksek tansiyon gibi hastalıkları olan kişilerin bu ürünü kullanmaması gerekmektedir. Ürünün kullanımından önce bir hekimle görüşmekte fayda vardır. Bu sayede yan etkilerin azaltılması da mümkün olur. Alerjik bünyeye sahip olan kişilerin bu ürünü kullanmadan önce bir hekime danışmaları önerilir. Bitkisel ürünler gebeler ve emzirenler için uygun ürünler değildir.

  Biber hapı zayıflama hapı düzenli kullanıldığı zaman kısa sürede etkisini gösterir. Ürünü kullanırken sağlıklı beslenme düzeni sayesinde daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak da mümkündür. Ürünün kullanılması esnasında alkol tüketilmemesi gerekir. Bu süreçte hazır gıdalar, ağır yiyecekler ve yağlı besinler de tüketilmemelidir. Biber hapı zayıflama hapı kullanırken aynı zamanda spor yapılması da önerilmektedir. Spor yaparak ödemin atılması kolaylaşır. Egzersiz veya spor yapmak sarkmaları da engellemektedir.

  Biber hapı zayıflama hapı içeriğinde yer alan madde ise biber hapı meyvesi özüdür. Bu meyve kalp krizi riskini azaltır ve sakinleştirici özelliğe sahiptir. Aynı zamanda ağız yaralarına da oldukça iyi gelir.


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique